Anglia – Szerbia Tipp | Felállások és Esélyek 2025.11.13.

Olvasd el 5 perc alatt szerző Bartos László 2025 november 10.
Anglia
Teljesítmény:
N N N N V
  • Wembley Stadium
  • November 13. 20:45
Nézd élőben itt:
Betista
Szerbia
Teljesítmény:
N V V N N
Üdvözlő bónusz: 100,000 Ft

*F. Feltételek érvényesek! Kattints a "Fogadj most!" hivatkozásra a részletekért

Rangadónak tűnik, de valójában nem az. Anglia toronymagasan, hibátlanul, gólt sem kapva vezeti saját csoportját, és két körrel a vége előtt már biztosan csoportelső. Ettől függetlenül Thomas Tuchel – a keretből kiindulva – nem lazán kezeli a maradék küzdelmeket.

Szerbia kapitányt váltott, de lehet, hogy későn tették mindezt. Albániától kikaptak, ezek után pedig a rivális előzött. Most úgy néz ki, Szerbia nem lesz ott a világbajnokságon, de még a pótvizsgán sem. Ha az albánok nyernek Andorra ellen, ami eléggé egyértelműnek tűnik, akkor Szerbiának semmi esélye nem marad. Kivéve, ha bravúrt csinálnak az angol főváros közepén.

Jöjjön az Anglia – Szerbia mérkőzés!

Anglia

Már Lee Carsley-val látszottak a fejlődés jelei az angoloknál, de Thomas Tuchel érkezése után sem tört meg a lendület. A Nemzetek Ligájában visszajutottak a legjobbak közé, bár ehhez a németnek még semmi köze nem volt, míg a vb-selejtezőn eddig hibátlanok. Oké, annyira nehéz csoportba nem kerültek, Albánia, Szerbia, Lettország és Andorra van még ott.

És eddig mindegyiküket megverték, van, akit kétszer is. Ja, és egyetlen gólt sem kaptak. Októberben a Wales elleni barátságos találkozót is lehozták 3-0-ra, majd tétmérkőzésen 5-0-ra verték a letteket. Itt Harry Kane (2), Anthony Gordon és Eberechi Eze találtak be, valamint Tonisevs saját kapuját vette be.

Keretükben egyetlen újonc, a Bournemouthban futballozó Alex Scott, kapott meghívót, remek idényt fut, ráadásul Carsley U21-es csapatában is alapember.

Visszakerült három középpályás, Adam Wharton, Phil Foden és Jude Bellingham, valamint újfent a keret tagja Nick Pope.

Az októberi kerethez képest kimaradt Jordan Henderson, Myles Lewis-Skelly, James Trafford, Ruben Loftus-Cheek és Morgan Gibbs-White is.

A teljes keret:

Kapusok: Dean Henderson, Jordan Pickford, Nick Pope

Védők: Dan Burn, Marc Guéhi, Reece James, Ezri Konsa, Nico O’Reilly, Jarell Quansah, Djed Spence, John Stones

Középpályások: Elliot Anderson, Jude Bellingham, Jordan Henderson, Declan Rice, Morgan Rogers, Alex Scott, Adam Wharton

Támadók: Jarrod Bowen, Eberechi Eze, Phil Foden, Anthony Gordon, Harry Kane, Marcus Rashford, Bukayo Saka

A várható kezdőcsapat:

Pickford – James, Guéhi, Konsa, O’Reilly – Anderson, Rice – Eze, Bellingham, Foden – Kane

Egymás elleni meccsek

Íme a két együttes legutóbbi két egymás elleni mérkőzésének eredménye:

Előző meccs eredménye
2025.09.09.Vb-selejtező 2026
szerbia
0:5
anglia
Vb-selejtező 2026
2024.06.16.Európa-bajnokság 2024
szerbia
0:1
anglia
Európa-bajnokság 2024
Üdvözlő bónusz: 100,000 Ft

Szerbia

Már egy jó ideje érett, hogy Dragan Stojkovic távozzon. A drukkerek jó része utálta a magának való kapitányt, aki sosem úgy ugrált, ahogy mások fütyültek. A kaput aztán az albánok elleni októberi vereség tette be, de a szövetség lehet, hogy ezek után is megtartotta volna. Azonban maga Stojkovic döntött úgy, hogy távoznia kell. Az Andorra elleni meccsen már nem is Piksi ült a padon, hanem Zoran Mirkovic.

A véglegesített mester viszont nem ő lett, hanem Veljko Paunovic, aki egykoron maga is játszott a szerb – pontosabban a jugoszláv, valamint a szerb – montenegrói – nemzeti csapatban. Ezen munkája előtt a Real Oviedot irányította, a nagy múltú csapatot visszajuttatta az első osztályba. Ott viszont nem ment, és menesztették.

Lehetséges, hogy újra visszatérnek nagyobb nevek, akik anno Piksi miatt nem kerültek be, de az első kerethirdetésnél még nem látom például Sergej Milinkovic-Savic nevét. Ahogy a bátyjáét, Vanjáét sem.

És nincs itt Aleksandar Mitrovic sem, aki Szaúd-Arábiából igazolt Katarba, ám jó ideje nem lépett pályára.

Az előző csapathoz képest én magam nem sok különbséget látok, de Mihailo Cvetkovic, Strahinja Erakovic vagy épp Ognjen Urosic nevét sem találom. Ahogy a sérült Kosta Nedeljkovic sincs itt, nem beszélve Andrija Maksimovicról és Nemanja Maksimovicról.

A szerbek kijutási esélyei minimálisak. Lecsúsztak a harmadik helyre, Albánia majd Andorrával játszik, miközben ők Angliával. Az utolsó fordulóra nem marad lehetőségük, így szerintem Paunovic már a következő feladatára fókuszál.

A teljes keret:

Kapusok: Predrag Rajkovic, Djordje Petrovic, Veljko Ilic

Védők: Nikola Milenkovic, Strahinja Pavlovic, Milos Veljkovic, Veljko Milosavljevic, Ognjen Mimovic, Strahinja Pavlovic, Aleksa Terzic

Középpályások: Mihailo Ristic, Sasa Lukic, Ivan Ilic, Marko Grujic, Nemanja Gudelj, Aleksandar Stankovic, Vanja Dragojevic, Andrija Zivkovic, Lazar Randjelovic, Filip Kostic, Luka Ilic, Lazar Samardzic

Támadók: Dusan Vlahovic, Luka Jovic, Petar Ratkov, Aleksandar Katai, Nemanja Radonjic

A várható kezdőcsapat:

Petrovic – Milenkovic, Pavlovic, Veljkovic – Zivkovic, Lukic, Gudelj, Terzic – Samardzic, Katai – Vlahovic

Tippelde

Eddig Anglia gólt sem kapott. Nem kérdés, hogy az utolsó hazai meccsüket nem akarják elbukni. Legutóbb ötöt rúgtak a szerbeknek. Ha az most nem is jön össze, simán győzni fognak ellenük.

Fő tippek:

1.: Angol győzelem (0-1-es hendikep)

2.: Két és fél gól feletti eredmény

Kétgólos vezetésnél a Spinanga meg sem várja a lefújást, azonnal jóváírja a fogadást!

A szerzőről

Az online sportfogadással sac/kb 7-8 éve foglalkozom igazán komolyan. Több fogadóirodánál is van számlám, de csakis olyanoknál, ahol jók (magasak) az odds-ok a labdarúgás és lóverseny fogadások, illetve a tenisz esetében.

Bajnokok Ligája
felső