Liverpool – West Ham United Tipp | Felállások és Esélyek 2026.02.28.

Olvasd el 5 perc alatt szerző Bartos László 2026 február 26.
Liverpool
Teljesítmény:
N N N V N
  • Anfield
  • Február 28. 16:00
Nézd élőben itt:
Supabet
West Ham United
Teljesítmény:
D N D N V
Üdvözlő bónusz: 35,000 Ft

*F. Feltételek érvényesek! Kattints a "Fogadj most!" hivatkozásra a részletekért

Az angol élvonal egyik magyarjával már foglalkoztunk, most következhet még két honfitárs. A Liverpool – West Ham United csatával folytatjuk. Amelynek toronymagas esélyese a Liverpool, de meg kell vallani, egyre jobban ég a talaj Arne Slot talpa alatt. A holland mester vezetésével a Pool nem fejlődött, inkább gyengébb lett, Slot pedig sokszor olyan döntéseket hoz, amelyeket baromi nehéz megmagyarázni. És ami mindenkinek szemet szúr.

Talán országos egyes a meccs, de azt tudni kell, hogy a West Ham épp a kiesés ellen küzd. Márpedig a sebzett vad tud nagyon veszélyes is lenni…

Liverpool

Van, hogy bele-beleolvasgatok a különböző csapatok fórumaiba, a közösségi médiás fan clubok írásaiba. Így tettem a Liverpool hétvégi, Nottingham Forest elleni találkozója után is. És a vélemények nagyjából egyeztek: Arne Slotnak a szezon végén mennie kell.

A legtöbben azt rótták fel neki, hogy Florian Wirtz kiesésével nem volt igazi vezére a csapatnak, 10-es pozícióban ugyanis Curtis Jones játszott, míg Szoboszlai Dominik megint jobb-bekket volt kénytelen játszani. Aztán ott van még Mohamed Szalah állandó kezdetése is, de ebben is megvolt a megegyezés, az egyiptominak nagy befolyása van a csapatban. Amit a legtöbben kifogásoltak, az Cody Gakpo állandó szerepeltetése. Teljesen mindegy, a holland milyen formában van, mennyi előnyt ad a csapatnak. Mindig pályán van. Legutóbb Rio Ngumoha negyedórát kapott, ez alatt többször okozott veszélyt, mint Gakpo 75 perc alatt.

Ami az eredményt illeti, Alisson több bravúrjának köszönhetően tartották a 0-0-t, majd a 90. percben egy piszok szerencsés góllal megszerezték a vezetést, egy felszabadítás Alexis Mac Allistert találta el, akinek testéről a hálóba vágódott a labda. A játékvezető azonban VAR-ozás után kezezést ítélt. Szerintem jogtalanul.

Az argentinnak azért összejött a gól hét perccel később, Szoboszlai beadása után jött egy fejes, amit még Ortega védett, a kipattanót nem tudta.

A Pool hatodik, céljuk a PL-ben nem más, mint az első ötbe kerülés, ezzel párhuzamosan pedig a BL-ben akarnak kiemelkedőt alakítani.

Mérlegük 13-6-8, hazai pályán 7-3-3.

Sérültek: Conor Bradley, Giovanni Leoni, Endo Wataru, Alexander Isak.

A várható kezdőcsapat:

Alisson – Frimpong, Konaté, van Dijk, Kerkez – Gravenberch, Mac Allister – Szalah, Szoboszlai, Gakpo – Ekitiké

Egymás elleni meccsek

Íme a két együttes legutóbbi öt egymás elleni mérkőzésének eredménye:

Előző 5 meccs eredménye
2025.11.30.Premier League
west ham
0:2
liverpool
Premier League
2025.04.13.Premier League
liverpool
2:1
west ham
Premier League
2024.12.29.Premier League
west ham
0:5
liverpool
Premier League
2024.09.25.Angol Ligakupa
liverpool
5:1
west ham
Angol Ligakupa
2024.04.27.Premier League
west ham
2:2
liverpool
Premier League
Üdvözlő bónusz: 35,000 Ft

West Ham United

Bőven túl a szezon felén, a West Ham United pedig még mindig kiesést érő helyen tanyázik. Ez most már nem tréfadolog, bár a vezetőség eddig is látta, hogy gond van. Ezért is menesztették Graham Pottert, a helyét pedig Nuno Espirito Santo vette át.

A portugál remek munkát végzett két állomáshelyén is, valahogy a fővárosban azonban nem megy neki. Korábban a Tottenhamtől is hónapok alatt megbukott.

A csapat a 18., ők a legjobb kiesők, de ez kevés az örömhöz. Mérlegük 6-7-14, két pontra vannak a Nottinghamtől, amely amúgy Santo korábbi csapata.

A WHU a legutóbbi öt meccséből egyet bukott el, a Chelsea ellenit, amúgy megverték a Sunderlandet és a Burnley-t, ikszeltek a Manchester Uniteddel és legutóbb a Bournemouth-szal.

A csapat idegenben nem túl erős, 3-5-6-tal állnak.

A keretből Pablo, Freddie Potts és Lukasz Fabianski fog hiányozni.

A várható kezdőcsapat:

Hermansen – Wan-Bissaka, Mavropanos, Disasi, Diouf – Fernandes, Magassa – Bowen, Soucek, Summerville – Castellanos

Tippelde

Nagy favorit a Pool, de idén majdnem annyi buktájuk volt otthon, mint győzelmük. A döntetlen is csalódás volna, a közönség ahhoz van szokva, hogy 2018 óta minden hazai mérkőzést megnyernek a West Ham ellen. Ez amúgy kereken tíz győzelmet jelent.

Fő tippek:

1.: Liverpool győzelem

2.: Két és fél gól feletti eredmény

3.: Gól a második félidőben

Játssz, tippelj és nyerj: A Powbet játékán 4.500.000 Ft a fődíj

A szerzőről

Az online sportfogadással sac/kb 7-8 éve foglalkozom igazán komolyan. Több fogadóirodánál is van számlám, de csakis olyanoknál, ahol jók (magasak) az odds-ok a labdarúgás és lóverseny fogadások, illetve a tenisz esetében.

Bajnokok Ligája
felső