Royale Union SG – Inter Tipp | Felállások és Esélyek 2025.10.21.

Olvasd el 4 perc alatt szerző Bartos László 2025 október 20.
Lotto Park 21 október - 21:00
Royale Union SG
VS
Inter

Ha az előző meccsre azt mondtuk, hogy papírforma, hát, valami hasonlót kell kitalálnunk erre is. Mindezt az elmúlt két forduló alapján mondom. A tavalyi döntős, az Inter, egyelőre még nem hibázott, igaz, eddig úgy kifejezetten erős csapattal nem is találkozott. A Royale Union SG magabiztos kezdés után akkorát zuhant a földre, hogy a szurkolóik még azóta sem ocsúdtak fel a sokkból, amit a Newcastle United elleni verés okozott.

Most újfent otthon, de egy még erősebb csapat ellen kéne javítani. És ez baromira nem lesz egyszerű.

Jöjjön a Royale Union SG – Inter meccs!

Royale Union SG

Felpörögtek az események a Union csapatánál, a válogatott szünetre még Sébastien Pocognoli irányításával vonultak a srácok, aztán a visszatérésre már David Hubert fogadta őket. Az edzőváltás oka egyszerű, menesztették Franciaországban Adi Hüttert, aki a Monaco vezetőedzője volt. Pocognolit felkérték, hogy legyen az utódja, a fiatal belga pedig elfogadta a felkérést.

Rengeteg nagyobb név szerepelt az esélyesek listáján, Hubert nem volt közöttük. Nem meglepő ez, hiszen ő az OH Leuven vezetőedzője volt, és hát a kicsapat az irányításával egyáltalán nem tűnt ki a Jupiler League-ben. Viszont egy fiatal edzőről van szó, akinek a játékfelfogása nagyon közel áll a St. Gilloise filozófiájához. A vezetőségnél ez sokkal fontosabb, mint az elért eredmények. Az majd most jön, hogy Hubert kap egy belga szinten erős keretet.

A csapat az első meccsét a hétvégén meg is nyerte, az ellenfelük a Charleroi volt, az eredmény 3-1 lett. A gólokat Raul Florucz, Ousseynou Niang és Mathias Rasmussen szerezték.

Pocognoli mester két vereséggel távozott a gárdától, a bajnokságban a Club Brugge verte meg őket (megint, kikaptak ellenük a Szuperkupa döntőjében is), előtte a BL-ben a Newcastle vágott nekik négyet. Pedig a PSV Eindhoven elleni 3-1-es győzelem után ezt nem sokan várták.

A csapatból csak egy játékos, Mohammed Fuseini fog hiányozni, Hubert első BL-meccsén tehát szinte teljes keret áll rendelkezésére.

A várható kezdőcsapat:

Scherpen – Mac Allister, Burgess, Leysen – Khalaili, Zorgane, Rasmussen, Niang – Ait El Hadj – Rodríguez, David

Egymás elleni meccsek

A két együttes korábban még sosem találkozott egymással tétmérkőzésen.

Üdvözlő bónusz: 100,000 Ft

*F. Feltételek érvényesek! Kattints a "Fogadj most!" hivatkozásra a részletekért

Inter

Elég sok kritikával illettem az Intert, még a múlt héten is, amikor az AS Roma elleni találkozóra készültem. Nos, Cristian Chivuék nyerni tudtak az Örök Városban, így egy rövid időre az élre ugrottak, megelőzve a Napoli csapatát.

Rómában egyetlen találat döntött – ebben legalább nem tévedtünk -, melyet a nagyszerű formában futballozó Yoan-Ange Bonny szerzett.

Az Inter 5-0-2-vel áll, akárcsak a Napoli és az AS Roma, de jobb a gólkülönbségük.

Jól állnak a Bajnokok Ligájában is. Eddig még be sem tudták venni Yann Sommer kapuját, előbb ezzel az Ajax, majd később a Slavia Praha próbálkozott. Előbbit 2-0-ra, utóbbit 3-0-ra intézték el.

A válogatott szünetben volt egy meccsük az Atletico Madrid ellen, ám ott olasz részről inkább a fiatalok jutottak szóhoz, kétlem, hogy van értelme erről a találkozóról többet beszélni.

Arról viszont kell, hogy az Inter idegenben kikapott a Juventustól, ez az egyetlen vereségük távol saját otthonuktól.

A felnőtt keret két tagja sérült, Matteo Darmian és Marcus Thuram.

A várható kezdőcsapat:

Sommer – Akanji, Acerbi, Bastoni – Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco – L. Martínez, Bonny

Tippelde

Új edzőt kapott a belga csapat, Hubert rutintalansága pedig itt kijöhet. No, Chivu sem egy rutinos róka, de régebb óta a csapatával van, ami most sokat számíthat. Ahogy a vendégek formája is.

Fő tippek:

1.: Inter győzelem

2.: Két és fél gól alatti eredmény

2.400.000.000 Ft-os összdíjazás az OnlySpins irodájánál. Regisztrálj és csatlakozz az OnlySpins Ligához!

A szerzőről

Az online sportfogadással sac/kb 7-8 éve foglalkozom igazán komolyan. Több fogadóirodánál is van számlám, de csakis olyanoknál, ahol jók (magasak) az odds-ok a labdarúgás és lóverseny fogadások, illetve a tenisz esetében.

felső